Kariéra a vzdělání

Miloš Hynek

Miloš Hynek se aktivně zajímal o obor IT již od svých deseti let, v jedenácti letech sepsal první počítačový program a IT jej od té doby provázelo až do současnosti. Po střední škole odešel pracovat do Uherského Hradiště, později přesedlal do Brna, nakonec se vrátil na otočku do Jižních čech, aby pokračoval na sever do Liberce.

Rok 2015 až současnost

Koncem roku 2015 založil Miloš Hynek společnost MHMSYS s.r.o., která se zabývá tvorbou webových aplikací a e-shopů na míru, IT poradenstvím a grafickými pracemi. V této společnosti je majitelem a jednatelem v jedné osobě. Tato společnost působí na území ČR ve spolupráci s profesionály z oboru IT napříč celou ČR.

Období 2013 – 2015

Od ledna 2013 až do konce roku 2015 vykonával pozici hlavního programátora u společnosti NETWINGS SOLUTIONS® v Brně. Tato společnost pracuje na většině typů webových aplikací. Díky vyššímu počtu zaměstnanců a pozici hlavního programátora se zde naučil nejen odvádět vynikající a optimalizovanou práci s nulovou chybovostí, ale zároveň také práci v týmu, řízení podřízených osob a finanční i termínové zodpovědnosti. Velmi si zde také rozšířil přehled ohledně serverů, hardware, programování i SEO optimalizace. U této společnosti prošlo pod jeho rukama více než 150 projektů.

Období 2010 – 2013

Od září 2010 vykonával Miloš Hynek pozici Programátor / Project Manager ve společnosti MACHIN.CZ s.r.o. v Uherském Hradišti. Zde se naučil komunikovat se zákazníky, domlouvat schůzky, zlepšil se v programování. Ve čtvrtém kvartálu roku 2013 odešel do Brna na pozici programátora u společnosti NETWINGS SOLUTIONS®. V Uherském Hradišti prošlo pod jeho rukama více než 100 projektů.

Studia

Miloš Hynek má vystudovanou střední průmyslovou školu Písek, obor slaboproudá elektronika bez zaměření (lyceum), zakončeno maturitou. Za doby svých studií aktivně spolupracoval s OK1KPI – radioklub PÍSEK na stavění robotů, kteří následně soutěžily na nejrůznějších robotických soutěžích. Tato spolupráce se převážně odehrávala na rovině softwarové, nikoli hardwarové. Dále pak řešil své první webové projekty formou DPP.

Ostatní zkušenosti a dovednosti

Díky výše uvedené škole i mimoškolním aktivitám se Miloš Hynek naučil nejen mnoho věcí o informačních technologiích, ale také věci ohledně elektroniky a s tím související činnosti, mezi které patří například obsluha a programování CNC strojů, návrhy hardware / software systémů na míru, automatizace, apod.
Vstupem na tyto stránky dáváte souhlas, aby stránky ukládaly na Váš počítač soubory cookies. Tyto soubory jsou nezbytné pro správný chod stránek.